TR | EN

Basında Biz

Geri Dön

Star Gazete

Afgan şirketten Çengelköy'e lüks site

KÖPRÜYE 2.5 KİLOMETRE MESAFEDE BULUNUYOR

AFGANİSTAN kökenli Omran Holding, ilk büyük konut projesini Çengelköy'de Kasr-ı Âlâ adıyla hayata geçiriyor. 200 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçecek projede 2+1'den 4+1'e kadar 75 lüks daire yer alacak. 80 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen daireler lansmana özel yüzde 15 indirimle satılırken, dairelerin fiyatları ise 1 milyon TL'den başlıyor. 2019 Ağustos ayında teslim edilecek projeyle ilgili düzenlenen toplantıda konuşan Omran İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmad Salehi, Tür- Omran İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmad Salehi ile Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram projeyi basın toplantısı ile tanıttı. kiye ekonomisine güvendiklerini belirterek, "Farklı ülkelerde inşaat, enerji gibi pek çok alanda faaliyetleri bulunan Omran Holding olarak Türkiye pazarında da büyüme karan aldık. Omran Holding, mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2004 yılında Afganistan'da kuruldu. Şimdi de Türkiye'de projeler inşa etmek üzere faaliyetlere başladık" diye konuştu..

LÜKS YASAM ALANLARI 

Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram ise "Bundan sonra bölgede bu sene başlayacağımız başka projelerimiz olacak. Lüks yaşam alanları inşa edeceğiz" dedi. 

Çengelköy'deki proje bir 'kasr' bir 'konak' olarak sunuluyor. Lokasyon ve ulaşım olanaklarıyla da dikkat çeken 'Kasr-ı Âlâ', sahile 1 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 2.5 kilometre, FSM Köprüsü'ne 8 kilometre mesafede bulunuyor. 

Omran İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmad Salehi ile Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram projeyi basın toplantısı ile tanıttı. 

Copyright © 2018 Omran A.Ş.