TR | EN

Diğer Şirketlerimiz

Maden petrografisi, çevre, jeoteknik ve jeolojik araştırmalar, kalkınma ve yeraltı suyu mühendisliği, petrol ve gaz sahası incelemelerinden ibaret sondaj ve numune alma çalışmaları (300-1000 metre) ve maden laboratuvar ve madencilik laboratuvarı jeoteknik mühendisliğidahil,jeoteknik mühendisliği, laboratuvarlar, alan araştırması, kaya mekaniği, veri analizi, jeo-hidrolojik araştırmalar ve baraj yeri araştırmasıgibi hizmetler sunan ve Birleşik Devletler Ordusu Mühendisler Birliği (USACE) tarafından sertifikalı bir jeoteknik firmasıdır.

 Daha ayrıntılı bilgi için lütfen Omran Geotechnical web sitesini ziyaret ediniz:   http://www.ogc.af

Omran Steel Tech müşterilerimiz için kaliteli ürünler üretmeye çalışıyor ve böylece TÜV Lisansı altında elektrik kablosu ITA, IEC 60439 testleri için ürünleri standardize edecek yoğun planlar ortaya koyuyor. Omran Steel Tech, elektrikli parçalar, elektrik panel panoları, kontrol panelleri, kablo kanalları, kapak ve havalandırma panjurları, ses kontrol ve alarm sistemleri, güvenlik ışıkları, yangın sınıflamalı kapıları ve söndürücüleri üretmekte ve monte etmektedir. Ürünlerimiz,Birleşik Devletler Ordusu Mühendisler Birliği-Kuzey Transatlantik Bölümü tarafından ön onay almıştır.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen Omran Steel Tech web sitesini ziyaret ediniz: http://www.ost-af.com

GreenTechCompanyülkede yüksek kaliteli, uygun maliyetli çevresel hizmetler sunan, uzmanlaşmış, saygın bir çevre firmasıdır. Uzmanlık alanları,temel çevresel değerlendirmeler (BEA), Çevresel Etki Değerlendirmesi (EIA), katı atık yönetimi, hava kalitesi çalışması ve izlemesi, su arıtma tesisleri, atık su arıtma tesisi imalatı ve kurulumuile laboratuvar hizmetlerini içermektedir.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen Green Tech web sitesini ziyaret ediniz: http://www.greentech.af

GES topografik araştırma, yeraltı kaynak araştırması ve haritalama, uzaktan algılama, fotogrametri ve GIS hizmetleri konularında uzmanlaşmıştır. GEStitreşimli GPS İstasyonları, Leica takometresi, Hi-Mode-Geo Radar ekipmanı kullanılarak haritalama ve topografik haritacılık hizmetleri sağlamaktadır. Ortadoğu ve Almanya merkezli firmalarla yakın işbirliği içerisinde havadan fotogrametrik hizmetler sağlamaktadırlar.

Dubai, BAE'de bulunan Omran Resource Development (ORD), madencilik ve enerji konusunda Afganistan ve Orta Asya'ya odaklı olarak yönetim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Dubai, BAE'de bulunan Omran Resource Development (ORD), madencilik ve enerji konusunda Afganistan ve Orta Asya'ya odaklı olarak yönetim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Copyright © 2018 Omran A.Ş.