TR | EN

Kurumsal


DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ ve MÜŞTERİLERİMİZ;

Omran Holding’ın 10. yılını bugüne dek başardıklarımızla kutlamak büyük bir mutluluk.

Hikâyemiz, 2004 yılında su kaynakları yönetimi, çevre mühendisliği ve enerji alanlarında mühendislik ve danışmanlık hizmeti verme amacıyla başladı. Bu kararlı ve azimli vizyonla yola çıkan Omran Engineering Co., kendi başına bir şirketten, pek çok mühendislik alanında uzmanlık gösteren, felsefesini ve yönetim şeklini geniş bir şemsiyede toplamış, büyük bir holding haline geldi.

Omran İnşaat A.Ş. olarak sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, insan ve çevre dostu, gelecek kuşakların ihtiyacını karşılayan, üstün kalite, uluslar arası deneyim ve sürdürülebilirlik politikalarımız ile Türkiye başta olmak üzere, tüm dünyada bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet göstererek, Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine de katkı sunmak istiyoruz. Her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik verileri göz önüne alarak, teknolojik, verimlilik ve ergonomik unsurları dikkate alarak yeşil dostu yapılar üretiyoruz.

Çalıştığı ülkelerde örnek teşkil eden, kalite ve güven geleneği yaratan Omran Holding, Türkiye’de de Omran İnşaat A.Ş. olarak Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine destek vererek, yatırımlarını daha da büyüterek yoluna devam edecektir.

Omran İnşaat A.Ş. olarak gelecek güzel günleri hep birlikte inşa etmek dileğiyle…

Ergin Bayram
Genel Müdür

Diğer Şirketlerimiz

Copyright © 2018 Omran A.Ş.