TR | EN

Kurumsal

2004 yılında danışmanlık ve inşaat firması olarak Afganistan'da kurulan Omran Construction, Consulting and Engineering Company, daha sonra bünyesine kattığı diğer şirketlerle beraber holdingleşerek adını OMRAN HOLDING GROUP (OHG) olarak değiştirmiştir. Grup firmaları ile beraber ülke çapında birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Altyapı-Üstyapı, enerji, madencilik projelerindeki başarılarından ötürü Afganistan firmaları arasında en başarılı çok-yönlü firmaları haline gelmiştir. Afganistan’da ve diğer ülkelerde 110’nun üzerinde proje bitirmiş olup halen devam etmekte olan 20’nin üzerinde projesi mevcuttur. Başarılı ve etkin çalışma prensipler ile sahip olduğu tecrübe, OMRAN HOLDİNG GROUP’u  inşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaştırmış, seçkin ve güvenilir imaj ve markasının oluşmasını sağlamıştır.

Omran İnşaaat AŞ.  OMRAN HOLDING’in  grup firmalarından olup, kentsel dönüşüm ve lüks konut üretimi ve otel projeleri üzerine yoğunlaşmak için, 2014 yılında Türkiye’de faaliyete başlamıştır. OMRAN HOLDİNG’in uluslararası projelerdeki profesyonel yaklaşımı ile Türkiye de inşaat sektörüne adını yazmayı amaç edinmiştir.

Omran İnşaaat A.Ş. aynı zamanda gerçekleştirdiği büyük ihracat rakamları ile türk malzemelerinin dünyada hakkettiği değeri bulmasına yardımcı olmaya devam etmektedir.

Aynı zamanda OMRAN HOLDİNG ile Türk şirketleri arasında köprü görevi görerek, değişik ülkelerde ortak projelere imza atmaya başlamalarına yardımcı olmuştur.

Omran Holding Grubu, aşağıdaki şirketlerden oluşmaktadır:

* Omran Geotechnical Co
* GreenTech
* Omran Steel Tech
* Omran Gulf
* Capitalize Omran
* Omran Resources Development
* Omran İnşaat A.Ş.
* Geo Engineering Solutions       

 

Diğer Şirketlerimiz

Copyright © 2018 Omran A.Ş.